Головна » 2018 » Вересень » 11 » 1 вересня
11:40
1 вересня

Перший вересневий тиждень нового навчального року у нашій школі.

Перший шкільний дзвоник, перший урок, перші вчителі… 1 вересня для веселих і кмітливих маленьких Дюймовочек і Котигорошків, наших першокласників, було влаштовано справжнє свято. А свято – це завжди посмішки, веселощі та незвичайні гості. Дружними оплесками вчителі, батьки та першокласники зустріли казкових героїв :королеву Бджілку та майстра на всі руки Нінзяго, веселого клоуна Біма та загадкову леді Інтелект, короля танців – містера Банана. Вони завітали на наше свято, щоб запропонувати наймолодшим учням пройти невеличкі «випробування». Для цього наш шкільний майдан перетворився на місце здійснення веселої подорожі. Для всіх класних колективів 1-х класів стартувала гра-подорож разом з першим дзвоником, який міцно тримала в своїх руках голова шкільного самоврядування Апреленко Дар’я.

І почалося… Танцювали сучасні флешмоби –масовки разом з королем танців містером Бананом, давали відповіді на запитання та розгадували загадки леді Інтелект, повторювали рухи танців різних народів разом з королевою Бджілкою та Нінзяго, гралися у м’яча під чуйним керівництвом веселого клоуна Біма. На зупинках веселої подорожі навіть батьки не вистоювали, а допомагали дітям і танцювати і грати. Пройшовши всі випробування, перший дзвоник запросив учнів 1-х класів до школи на перший урок!

Учні інших класів разом зі своїми класними керівниками в цей день теж вразили неформальним підходом до відзначення Дню Знань. Було все: і посиденьки у колі друзів, і міні-походи на територію школи, і футбольні і спортивні змагання, шоу та ігрові програми.

Таким незвичайним і дійсно святковим запам’ятався перший день у рідній школі учням, вчителям і батькам.

Третього вересня учні всієї школи зібралися на шкільному майдані для ранкової зустрічі та святкових привітань. Першими до школи були запрошені наші першокласники, а потім учні по паралелям з другого по одинадцятий класи.

   

Переглядів: 96 | Додав: school | Рейтинг: 5.0/10