Головна » 2016 » Березень » 30

      24–26 березня 2016 року в м. Києві відбувся заключний етап ІХ Міжнародного конкурсу з українознавства для учнів 8–11 класів загальноосвітніх навчальних закладів, на який за підсумками рецензування науково-дослідних робіт від Запорізької області було запрошено Горлову Анастасію, ученицю 10 класу Мелітопольської ЗОШ № 4 ММР ЗО (робота з теми «Еволюція концепту «весна» в сучасній українській лінгвокультурі (на прикладі лінгвосвідомості С. Вакарчука та учнівської молоді)», науковий керівник Ляшок Л.В.).
      Очний етап Конкурсу передбачав виконання письмової творчої роботи, захист науково-дослідних робіт та участь у кваліфікованій науковій дискусії.
      За підсумками всіх випробувань Горлова Анастасія посіла ІІ місце в ІХ Міжнародному конкурсі з українознавства для учнів 8–11 класів загальноосвітніх навчальних закладів. Окрім цього, Анастасія стала переможцем (ІІІ місце) в окремому інтелектуальному випробуванні, що не входило до загальної програми Конкурсу, - тестуванні з українознавства. За словами журі, «учасники з Мелітополя підкорили Київ із першої спроби».
      Учасники висловлюють вдячність управлінню освіти за підтримку та організаторам Конкурсу Національному науково-дослідному інституту українознавства МОНУ за насичену програму та доброзичливу атмосферу.
      Вітаємо Горлову Анастасію та Ляшок Людмилу Валеріївну з вагомими досягненнями, бажаємо подальших успіхів у науково-дослідній діяльності!Просмотров: 250 | Добавил: school | Дата: 30.03.2016