Головна » 2016 » Травень » 31

   Чудово розпочалися канікули для учнів 5-10 класів ЗОШ № 4. 29 травня 2016 року, вони разом з учителями та батьками провели незабутній день у місті Бердянську. Гарний настрій, прекрасна погода, нові враження чекали на екскурсантів. Головним об’єктом подорожі був зоологічний сафарі-парк.

   На території парку висаджено безліч декоративних рослин не характерних для нашої сухої і вітряної місцевості. Розбиті альпійські гірки, квітники, що представляють собою сад безперервного цвітіння з початку весни до пізньої осені. Ми милувалися прекрасним оазисом екзотичної рослинності, яка приваблює не тільки погляд відвідувачів, але і дає корм і притулок різним птахам і рідкісних комах.

   Сафарі-парк— це чудове місце для відпочинку батьків з дітьми. Потрапивши в казковий світ екзотичних рослин і тварин, гуляючи по доріжках «Сафарі», ви відчуєте себе європейцями-першовідкривачами, які показали світові загадкових диких тварин Азії, Африки і Америки. Зоопарк «Сафарі» — унікальний заклад з багатою різновидом диких і домашніх тварин, де кожен може знайти тварину на будь-який темперамент, характер і, як кажуть, «по серцю».

   Після відвідування зоопарку ми знайомилися з містом Бердянськ: дихали морським повітрям, відвідали цікаві місця - пам’ятники: бичку, жадібності, туристам, сантехнику та інші.

   Ця подорож запам’ятається екскурсантам надовго.

 

 

Просмотров: 349 | Добавил: Fargis | Дата: 31.05.2016

Вітаємо переможців міських змагань з футболу пам’яті вчителя фізичної культури Б. Лиходіда — І місце.

 

Просмотров: 235 | Добавил: Fargis | Дата: 31.05.2016

Вітаємо переможців міських змагань з футболу

 клубу «Шкіряний м’яч»

  • Вікова категорія учнів 2004 р.н. — ІІІ місце
  • Вікова категорія учнів 2005 р.н. — І місце

Та вчителів фізичної культури Галіщева В.Л., Ємельянцева А.Л.

 

Просмотров: 248 | Добавил: Fargis | Дата: 31.05.2016

Вітаємо команди-переможці міських ігор

За підсумками 2015/2016 н.р.

І місце — гра «Котигорошко» 6 В клас, кл. кер. Денищенко Л.І.

ІІ місце — гра «Інтелектуальне казино»

ІV місце — Кубок Мера 10 Б клас, кл. кер. Петухова О.О.

ІІ місце — гра «Котигорошко» 7 В клас, кл. кер. Мосєндзов С.М.

ІІІ місце — гра «Запорізька Січ - козацький край» 6 А клас, кл. кер. Руденко Ю.В.

Активна участь — гра «Ти - мелітополець» 7 Б клас, кл. кер. Сябрук О.Б.

 

 

Просмотров: 215 | Добавил: Fargis | Дата: 31.05.2016

    23 травня на базі ЦЕНТУМ вперше відбулася урочиста подія: вітання переможців інтелектуальних конкурсів та ігор екологічного напрямку за результатами 2015-2016року «Країна юннатія вітає найкращіх».
Ніхто не залишився по за увагою. Всі присутні отримали нагороди: кубки за І, ІІ та ІІІ місце у командних змаганнях та медалі «Юннат року» за особисту перемогу.

      Наша школу представляли: учениця 6 А класу Голуб Ольга за кращу роботу – презентацію конкурсу «Смачно, корисно, барвисто!», яка за підсумками журі була відправлена в область та команда учнів 8 Б та 10 Б класів, що стали призерами (ІІІ місце) міського еколого-краєзнавчого зльоту, який 20 квітня 2016 року відбувся для команд учнів загальноосвітніх навчальних закладів міста Мелітополя на базі ЦЕНТУМ. Склад команди ЗОШ № 4: Могила Ярослава 10 Б, Горлова Анастасія 10 Б, Коваленко Поліна 10 Б, Пікуля Вадим 8 Б, Шпигунов Антон 8 Б, Байрак Валерія 8 Б. 
     Підготувала переможців учитель географії та екології Руденко Ю.В.

Просмотров: 307 | Добавил: Fargis | Дата: 31.05.2016