Головна » 2016 » Липень » 15

З нагоди 26-ї річниці прийняття Декларації про Державний суверенітет України упродовж навчального року серед учнів початкової ланки розглядались теми про державні символи України: Державний Прапор України, Державний Герб України і Державний Гімн України, під час проведення заходів формувалось шанобливе ставлення до державних символів, виховувались патріотичні почуття і гордість за власну країну , що є дуже важливою сходинкою у закладенні духовних основ державності.  Організовано спортивне свято «Козацькі забави».

Також у школі проведено заходи: лекції, бесіди та круглі столи , в яких взяли участь  працівники  школи, батьки, фахівці управління освіти. Учасники заходів мали змогу обговорити зміст Декларації, поділитися своїми думками про відновлення історичної справедливості, відродження української державності як ідеї соборності українського народу.

У рамках батьківського лекторію «Родинна просвіта» з батьківським загалом та молоддю розглядались питання щодо самовизначення української нації, народовладдя, державної влади, громадянства, територіальне верховенства, економічної самостійності,екологічної безпеки, культурного розвитку, зовнішньої і внутрішньої безпеки, міжнародних відносин.

Забезпечено експонування фотодокументальних, літературних виставок  присвячених «Річниця прийняття Декларації про державний суверенітет України»  та іншим  подіям національного відродження (2 виставки).

Оформлені стіннівки, проведені конкурси дитячих малюнків.

Просмотров: 237 | Добавил: school | Дата: 15.07.2016