Головна » 2017 » Травень » 06

У Мелітополі тривають урочистості з нагоди Дня перемоги над нацизмом

(Посилання)

Просмотров: 186 | Добавил: school | Дата: 06.05.2017

Урочистий мітинг у дворі школи був організований учнями 6-х класів під керівництвом класних керівників Ірини Володимирівни  Игошиної та  Ольги  Іванівни Крилової.
Напередодні 72-ї річниці перемоги над нацизмом у нашій школі шанують не тільки учасників тієї війни. Сьогодні, 5 травня, згадували випускника, який загинув за Україну.
Захисник України Євген Кириченко закінчив школу в 2005 році. Під час навчання Євген був веселим, відповідальним, доброзичливим учнем. Після закінчення школи завжди підтримував дружні стосунки з однокласниками. Ніколи не забував про вчителів.

2 лютого 2015 року був відправлен  у відрядження до Миколаєва на полігон "Широкий Лан", де 6 лютого був травмований під час розмінування полігону після навчальних стрільб. 14 лютого 2015 року Євген помер. Він загинув за Україну.
Щодня, у жорстокій боротьбі Україна втрачає своїх синів. Кожен із загиблих воїнів залишиться у нашій пам'яті.
Кажуть, що життя – це найдорожче, що є у людини. Проте, незважаючи на це, серед нас є герої, які готові пожертвувати цим найціннішим благом заради своєї Батьківщини. І, нажаль, наразі вже багато хлопців доказали свою любов та відданість саме таким чином. Але їх загибель не мине дарма. Їх подвиг – це приклад великого героїзму. Саме їх самовідданість зараз робить для України різницю між незалежністю та кайданами, між свободою та тиранією, між вільним духом та рабством. Їх приклад ніколи не вмре, їх вчинок завжди буде жевріти в наших серцях. Світла пам'ять героям!

Школярі вшанували пам'ять героя хвилиною мовчання, а кращі учні Юлія Загуменна і Мирослав Романенко поклали до меморіальної дошки квіти.

Просмотров: 158 | Добавил: school | Дата: 06.05.2017

5 травня учні 9-А класа (керівник Оленич О.В.) поклали квіти до меморіальної дошки Герою Радянського Союзу Петру Сельвестровичу Середі.
Петро Сельверстовіч Середа народився в Мелітополі в 1917 році. Учасник визвольного походу радянських військ в Західну Україну і Західну Білорусію 1939 року. На фронтах Великої Вітчизняної війни з червня 1941 року.
Командир ескадрильї 88-го винищувального авіаційного полку Петро Середа до липня 1942 року здійснив 270 бойових вильотів на розвідку і штурмовку живої сили і техніки противника, в 30 повітряних боях збив 7 ворожих літаків.
Указом Президії Верховної Ради СРСР від 23 листопада 1942 за зразкове виконання бойових завдань командування і проявлені при цьому мужність і героїзм капітану Середі Петру Сельверстовічу присвоєно звання Героя Радянського Союзу з врученням ордена Леніна і медалі «Золота Зірка».
Всього за війну Петро Сельверстовіч Середа здійснив 500 бойових вильотів, провів 70 повітряних боїв, збив 18 літаків супротивника.
Помер 7 грудня 1984 року.
Нагороджений чотирма орденами Леніна, чотирма орденами Червоного Прапора, орденом Червоної Зірки, медалями.
Меморіальна дошка на честь Петра Сельверстовіча встановлена ​​на будинку, де він народився і жив (вул. Червонофлотська 15/1) 21 жовтня.

 

Просмотров: 152 | Добавил: school | Дата: 06.05.2017