Головна » 2018 » Березень » 01

Педагогічний колектив МЗОШ № 4 ММР ЗО під час вимушених канікул продовжує працювати творчо, корисно й невтомно. 28.02.2018 відбулися педагогічні читання «Гуманізм педагогіки у творчій спадщині В.О.Сухомлинського», якими розпочалися заходи освітнього закладу до святкування 100-рріччя з дня народження видатного педагога-гуманіста В.О.Сухомлинського.
Гуманна педагогіка, прибічником якої був Василь Олександрович, не втрачає актуальності й у період реформування освіти. Презентуючи нову українську школу міністр Л.М.Гриневич наголосила на формуванні нової культури школи, яка базується на ключових аспектах педагогіки партнерства: повага до особистості; доброзичливість і позитивне ставлення; довіра у відносинах і стосунках; взаємоповага; право вибору та відповідальність за нього; принципи соціального партнерства.
Молоді вчителі закладу освіти провели дослідницьку роботу, результати якої були представлені на зазначеному заході у вигляді доповідей, відеоматеріалів та презентацій. Корисним та приємним було спілкування з прихильником педагогіки В.О.Сухомлинського, кандидатом педагогічних наук, асистентом кафедри початкової освіти, науковим співробітником МДПУ імені Б.Хмельницького Чорною Вікторією Володимирівною, яка залишила в подарунок педагогам книгу «Погляди Василя Олександровича Сухомлинського на мистецтво в школі: інтерв’ю з колегами та продовжувачами ідей педагога», написану разом із Наливайком Іваном Павловичем.
Закінчився захід інтерактивною вправою – створенням білого лебедя – символу гуманної педагогіки.

Просмотров: 203 | Добавил: school | Дата: 01.03.2018