Головна » 2018 » Березень » 14

Сьогодні, 14 березня, відзначається День українського добровольця, тому учні 7 В класу під керівництвом класного керівника Ігошиної Ірини Володимирівни, організували і провели урочистий мітинг біля меморіальної дошки Кириченко Євгена.

Доброволець – це кожна людина, яка у час загрози Україні добровільно стала на її захист. В критичний момент, коли вирішувалось питання бути чи не бути нашій державності, вони змогли зупинити ворога. Адже нема і не буде жертовнішої справи, аніж узяти до рук зброю для захисту своєї країни, родини, дітей.
День українського добровольця – це і нагадування всім нам, що одного разу, ставши на захист Батьківщини, ми до кінця нашого життя залишаємось її добровольцями. Вояками доброї волі. І нашим святим обов'язком залишається боротьба за справжню Державу без псевдоеліт, корупції та політичного лихварства. Ставши на захист України, ми вже не маємо права відступати!

Захисник України Євген Кириченко закінчив школу в 2005 році. Під час навчання Євген був веселим, відповідальним, доброзичливим учнем. Після закінчення школи завжди підтримував дружні стосунки з однокласниками. Ніколи не забував про вчителів.
2 лютого 2015 року був відправлен у відрядження до Миколаєва на полігон "Широкий Лан", де 6 лютого був травмований під час розмінування полігону після навчальних стрільб. 14 лютого 2015 року Євген помер. Він загинув за Україну.
Щодня, у жорстокій боротьбі Україна втрачає своїх синів. Кожен із загиблих воїнів залишиться у нашій пам'яті.
Кажуть, що життя – це найдорожче, що є у людини. Проте, незважаючи на це, серед нас є герої, які готові пожертвувати цим найціннішим благом заради своєї Батьківщини. І, нажаль, наразі вже багато хлопців доказали свою любов та відданість саме таким чином. Але їх загибель не мине дарма. Їх подвиг – це приклад великого героїзму. Саме їх самовідданість зараз робить для України різницю між незалежністю та кайданами, між свободою та тиранією, між вільним духом та рабством. Їх приклад ніколи не вмре, їх вчинок завжди буде жевріти в наших серцях. Світла пам'ять героям!

Школярі вшанували пам'ять героя хвилиною мовчання, а кращі учні Катерина Жукова і Мирослав Романенко поклали до меморіальної дошки квіти.

... Читати далі »

Просмотров: 196 | Добавил: school | Дата: 14.03.2018

Просмотров: 130 | Добавил: school | Дата: 14.03.2018