Головна » 2018 » Квітень » 23

26 квітня 2018 року виповнюється 32 роки з дня найстрашнішої за наслідками катастрофи минулого тисячоліття – аварії на Чорнобильській АЕС. Чотири букви – ЧАЕС – стали символом трагедії, яка доторкнулася до мільйонів людей, накрила їх крилом безжалісної радіації, перетворюючи свої жертви в безпомічних людей. Двадцять шосте квітня – День скорботи.

Напередодні цієї події, 20 квітня 2018 року, в Мелітопольській ЗОШ № 4 відбувся виховний захід для учнів 7-8 класів, присвячений 32-річниці аварії на ЧАЕС. Захід підготували та провели учні 8 А класу під керівництвом учителя географії, Руденко Юлії Василівни.

Метою заходу було розширення знань учнів про Чорнобильську трагедію, усвідомлення її масштабів та потенційної небезпеки для жителів кількох поколінь нашої країни, знайомство з подвигом ліквідаторів аварії на ЧАЕС.

Під час заходу учні познайомилися з фактичними даними про події, що сталися, почули вірші, переглянули зворушливі відео. Агітбригада дружини юних пожежних МЗОШ № 4 ММР ЗО (керівник Сізова Лілія Еріджепівна) підготувала театралізований виступ «Не згасне пам’яті свіча», який розкриває події в перші хвилини, коли місцеві жителі, що мешкали поблизу ЧАЕС, дізналися про трагедію.

На заході був присутній гість, ліквідатор аварії на ЧАЕС - Карпенко Микола Олександрович. Він розказав присутнім про своє перебування з першого вересня по перше грудня 1987 року у зоні відчуження, як займався охороною правопорядку та забезпеченням продуктами харчування всіх хто знаходився на цьому об’єкті, про життя та роботу ліквідаторів у цьому страшному місці, ураженому радіацією.

Хвилиною мовчання присутні вшанували пам'ять всіх загиблих від аварії на ЧАЕС. Наприкінці заходу учні усвідомили, що вплив чорнобильської аварії на здоров’я людей дуже значний і буде проблемою для кількох поколінь. Чорнобильська аварія стала уроком, за який заплачено дорогою ціною. Н ... Читати далі »

Просмотров: 170 | Добавил: school | Дата: 23.04.2018