Головна » 2018 » Травень » 03

03.05.2018 на базі МЗОШ № 4 ММР ЗО для шкільних бібліотекарів відбувся семінар–практикум «Медіатека – інтерактивний публічний комплекс нового покоління».
Під час теоретичного блоку бібліотекарі дізналися, що таке медіатека, історію створення медіатек, про першу шкільну медіатеку в нашому місті та першу медіатеку в Україні.
В практичному блоці було проведено майстер-клас – літературна конференція «Дотик сучасності. Медокрай» за однойменною казкою сучасної мелітопольської дитячої письменниці Н.Б.Мацієвської.
Закінчився семінар колективною творчою роботою, під час якої учасники семінару склали правила користування шкільною медіатекою.

Просмотров: 169 | Добавил: school | Дата: 03.05.2018

       3 травня до учнів 9 класів нашої школи завітали представники Юнацького корпусу "Азов". Ростислав і Руслана не тільки розповіли про діяльність громадської організації, відповіли на питання, але й провели цікаву історичну гру "100 років Української революції". Команди 9 класів згадували події 1917-1921 років, історичних осіб, працювали з картою. У цій грі не було переможених. Велика подяка Юнацькому корпусу за співпрацю!

   

 

 

Просмотров: 137 | Добавил: school | Дата: 03.05.2018

  З 23.04.2018 по 28.04.2018 у Мелітопольській загальноосвітній школі І–ІІІ ступенів № 4 Мелітопольської міської ради Запорізької області проходив Тиждень охорони праці, присвячений Всесвітньому дню охорони праці.

За період зазначених термінів у школі було здійснено такі заходи:

- викладка літератури «Здорові діти – здорова нація» в шкільній бібліотеці;

- проведено радіогазету до Тижня охорони праці з висвітленням «Звернення Організаційного комітету з підготовки та проведення в 2018 році заходів з нагоди Дня охорони праці в Україні»;

- виставка листівок соціальної реклами «Безпека праці в побуті» серед членів ШМО вчителів-предметників;

- проведено онлайн-тестування з охорони праці серед працівників закладу стажем до 3 років;

- виготовлено буклет «Безпека на дачі, або пастки для садівника», розповсюджено його серед працівників школи;

- виготовлено буклет «Безпека в громадських місцях», розповсюджено його серед працівників школи;

- проведено тренінгові заняття для працівників школи: 

  • лекційне заняття з правил поведінки при пожежі, користування первинними засобами пожежогасіння, правил дорожнього руху, безпеки в побуті та громадських місцях, відпочинку біля водойми, при знаходженні невідомих вибухонебезпечних предметів і пристроїв;
  • практичне заняття з правил надання першої долікарської допомоги при переломах, забиттях, пораненнях, опіках, ураженні електричним струмом, падінні з висоти;

- демонстрація відеороликів щодо профілактики побутового травматизму.

Проведено освітньо-пізнавальний захід «Український тиждень імунізації» на підтримку Європейського тижня імунізації.

         

 

Просмотров: 139 | Добавил: school | Дата: 03.05.2018

27.04.18 на базі МЗОШ № 4 відбувся семінар-тренінг для вчителів географії нашого міста "Особливості викладання шкільного курсу географії у 8-9 класах в умовах оновлення змісту освіти. Підготовка учнів до ЗНО з географії" за участю Карпюк Галини Іванівни, головного спеціаліста з питань ЗНО, укладача завдань ЗНО з географії. Під час проведення семінару вчителі мали змогу не лише отримати важливі методичні рекомендації, а й засвоїти нестандартні прийоми, форми й методи  работи з учнями для формувння й розвитку географічних компетенцій. Під час обговорення проблем у викладанні географії вчителі отримали відповіді на питання стосовно програм, підручників, програмного забезпечення для наступного навчального року. Захід, який тривав більше 4 годин, пройшов на одному подиху, тому що Галина Іванівна Карпюк - професіонал, який знає, як допомогти вчителю навчатися, щоб навчати інших. Цікаво, корисно, позитивно!

   

Просмотров: 172 | Добавил: school | Дата: 03.05.2018