Головна » 2018 » Травень » 17

В нашій школі вже стало традицією святкувати День вишиванки кожний третій четвер травня. Сьогодні, 17 травня, наша школа радо вітала всіх, хто любить нашу неньку Україну, хто гордий тим, що народився українцем, кому дорогі традиції нашого народу. Сьогодні парад вишиванок єднав усіх учнів школи! На лінійці, присвяченій Дню Вишиванки, взяли участь учні 5-10 класів: співали пісні, танцювали з кольоровими стрічками, які символізують вишивку на вишиванці, розповідали вірші.
Також на лінійці було нагороджено кращі учнівські колективи, учнів, які захищали роботи в МАН, переможців олімпіад та кращих учнів року. Таким чином, за результатами участі в різноманітних конкурсах учнівські колективи 3 А класу (кл.кер. Воропай Ю.О.), 6 Б класу (кл.кер. Саппа А.А.), 8 В класу (кл.кер. Денищенко Л.І.), 8 А класу (кл.кер. Руденко Ю.В.) та 9 А класу (кл.кер. Сізова Л.Е.) - посіли III місце. Учнівські колективи 4 В класу (кл.кер. Приступа Л.В.), 6 Д класу (Голубцова Н.С.), 7 В класу (кл.кер. Ігошина І.В.) та 11 класу (кл.кер. Шевчук Л.Я.) - посіли II місце. А переможцями стали учнівські колективи 4 Б класу (кл.кер. Писаренко О.М.), 6 Г класу (кл.кер. Кудря Н.В.), 7 А класу (кл.кер. Крилова О.І.) та 10 класу (кл.кер. Тихонова О.О.) – це ті колективи, які посіли в рейтинговій таблиці I місце.
Почесними грамотами та призами були нагороджені номінанти на звання «Учень року»: Михайловський Родіон (5 В клас), Голуб Ольга (8 А клас), Кременчук Вероніка (9 Б клас). За результатами в номінації «Учень року» перемогла Кременчук Вероніка учениця 9 Б класу.
Також на святковій лінійці були відзначені кращі учні, які протягом року працювали над науковими роботами. Це учні 10 класу: Разумейко Ілля, Пікуля Вадим, Ладна Діана, Височина Аліна та Полунін Євген, Хасай Лідія та Губіна Анастасія учениці 11 класу. Завершилося свято яскравим флешмобом. Висловлюємо вдячність учнівському самоврядуванню під керівництвом Морозюк О.П., учнівському колективу 5 В класу та класному керівнику Машкіній Т.С., 6 Г класу та їх класному керівнику Кудрі Н.В., Вертіковій Радмилі та всім учням, які брали участь в параді символів.

Просмотров: 204 | Добавил: school | Дата: 17.05.2018

16 травня 2018 року на базі МДПУ ім. Б.Хмельницького  відбулось міське свято «Наш пошук і творчість тобі, Мелітополю!». Це свято – підсумок  наполегливої, кропіткої роботи педагогічного колективу та учнів – учасників Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України.

У цьому році педагогічний колектив школи серед закладів загальної середньої освіти міста посів І місце  за результатами участі у ІІ (обласному) та ІІІ (національному) етапах Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України.

Учні 10 класу - Ладна Діана, Полунін Євген, Разумейко Ілля, Пікуля Вадим достойно піднесли імідж школи на міському, обласному та національному рівнях! Наукову діяльність нашої молоді було оцінено!

Ми пишаємось вами, любі учні!

Переможцям  у навчанні – найщиріші побажання.

Розвивайтеся, творіть, геніями виростайте.

Будьте першими в науці і високими душею,

Хай талант ваш розквітає під щасливою зорею!

Просмотров: 177 | Добавил: school | Дата: 17.05.2018

Просмотров: 138 | Добавил: school | Дата: 17.05.2018