Головна » 2018 » Вересень » 29

28 вересня в школі пройшов тренінг для молодих педагогів та наставників «Добро творити на Землі людині лиш дано», присвячений 100–річчю з дня народження В.О.Сухомлинського. Молоді педагоги брали дуже активну участь. Вони виконували різні завдання: складали прислів`я, малювали, висловлювали свої думки щодо щирості, доброти, людяності. Керівник ШМВ, Кудря Нонна Валеріївна, подарувала всім молодим буклети з порадами і побажала їм наснаги і успіхів в подальшій роботі. Всім дуже сподобалось і колеги були в гарному настрої.

Просмотров: 161 | Добавил: school | Дата: 29.09.2018

     12 вересня 2018 року для класних керівників та вчителів-предметників, які працюють в класах з інклюзивною формою навчання був проведений психолого-педагогічний консиліум «Структура та моделі роботи з дітьми з особливими освітніми потребами». Актуальність проведення даного заходу пов’язана з нагальною потребою сучасного суспільства - дати можливість кожній дитині, незалежно від її потреб та інших обставин, повністю реалізувати свій потенціал, приносити користь суспільству і стати повноцінним його громадянином.

     Педагоги закладу мали можливість представити власний досвід роботи в класах з інклюзивною формою навчання та інтенсивної педагогічної корекції, обговорити актуальні проблеми, які вирішують упродовж освітнього процесу. Соціально-психологічною службою  були надані методичні рекомендації з організації роботи вчителів з дітьми, їх батьками.

 

Просмотров: 163 | Добавил: school | Дата: 29.09.2018