Головна » 2018 » Листопад » 28

27 листопада 2018 року учні 6-В класу Мелітопольської загальноосвітньої школи №4 відвідали 9 пожежно-рятувальну частину ГУ ДСНС України у м. Мелітополь.
Під час екскурсії учні мали змогу ознайомитися з правилами пожежної безпеки, розширити уявлення про роботу рятувальників, про способи гасіння пожеж та транспорт спеціального призначення. Представник пожежної частини розповів про те, як оперативно-рятувальні загони реагують на сигнал тривоги, як від їх швидкості і злагоджених дій залежить життя людей. Найбільше учням запам’яталися відвідини гаража з технікою та устаткуванням. Школярі фотографувались поруч з технікою та мали змогу роздивитись костюми, в яких працюють пожежні. Рятувальник розповів учням про те, як працює та чи інша техніка та відповів на питання, які ставили діти. Під час зустрічі зверталася увага учнів на причини виникнення пожеж та їх запобігання. Учні дізналися як правильно діяти у разі пожежі.
Після побаченого і почутого кожна дитина глибше розуміє важливість та героїчність  професії  пожежника. Ця екскурсія дала можливість познайомити школярів з професією героя-рятувальника та навчити дітей безпеці життєдіяльності.
Дякуємо співробітникам пожежної частини №9 за захоплюючу та пізнавальну екскурсію!

   

 

Просмотров: 134 | Добавил: school | Дата: 28.11.2018

Просмотров: 142 | Добавил: school | Дата: 28.11.2018