Головна » 2019 » Лютий » 22

Гарний початок місячнику профорієнтації.

Сьогодні, 21 лютого,  учні  2 класів  були запрошені до актової зали на виховний захід «Жива газета. Професії наших батьків». Захід підготували учні 2 Б класу разом із класним керівником Ковач Валентиною Леонідівною та батьками. Учні розширили знання про професії своїх батьків, проявили себе під час розгадування загадок та ребусів, добирали правильні продовження народних прислів’їв про працю, співали разом. А головне, що під час заходу діти зустрілися з мамами - представниками двох професій: перукарем Гейслер Ольгою Юріївною та швачкою Брагінець Анастасією Олександрівною. Мами у цікавій формі розповіли про особливості своєї роботи. Всім присутнім запам’яталася зачіска дівчинки Кіри, яку зробила під час заходу Ольга Юріївна та «Чарівний сундучок» і моделі одягу для дівчаток від Анастасії Олександрівни. А ще діти 2 Б класу, готуючись до заходу, провели опитування серед батьків і вияснили, що вони є представниками 22 професій. До речі, сьогодні  у актовій залі була дуже теплою атмосфера, учні 2 класів із задоволенням приймали участь в інтерв’ю, дуже чітко озвучували ким бажають стати в майбутньому, а присутні батьки підтримували виступи дітей дружніми оплесками.

     

Просмотров: 128 | Добавил: school | Дата: 22.02.2019

Щасливі володарі «Золотого диску»

Традиційно, у лютому, в нашій школі проходить турнір знавців інформатики «Золотий диск». У цьому році він пройшов у іншому форматі.  Саппа Анастасія Анатоліївна, вчитель інформатики та відповідальна за проведення турніру, підготувала творчі завдання для його учасників – учнів 7 класів. В рамках уроку інформатики діти виконували чотири  завдання: «кросворд», «вірю-не вірю», «найрозумніший» та «дешифратор».

За підсумками турніру в індивідуальному заліку:

1 місце – у Сеніної Альни (7 Г) та Лихуші Кирила (7 Б);

2 місце – Полтавченко Глеб (7 Б);

3 місце – Гладков Олександр (7 Г), Сєргєєва Тамара (7 Г), Востриков Володимир (7 Б), Трубіцина Марія (7 Б), Терьохін Єгор (7 Б), Бобирь Данило (7 В) та Шульга Микита (7 В).

За підсумками турніру в командному заліку:

1 місце – 7 Г клас;

2 місце – 7 Б клас;

3 місце – 7 В клас.

Вітаємо переможців турніру знавців інформатики «Золотий диск»!

Просмотров: 95 | Добавил: school | Дата: 22.02.2019