Головна » 2019 » Квітень » 11

Всі ми родом з дитинства, а воно у нас насамперед асоціюється із загадковою казкою, яка веде у чарівну країну мрій. Мабуть, на Землі немає людини, яка б не любила казок.

Саме тому в рамках Всеукраїнського тижня дитячої та юнацької книги в нашій школі пройшов веб-квест  «Казка вчить, як на світі жить».

Учасниками квест-гри стали учні 5-х класів. Цікаву і захоплюючу квест-гру для дітей провела класний керівник 5 В класу Негуляєва Юлія  Олександрівна.

З великою цікавістю і задоволенням учні розгадували літературних героїв та назви казок, з’ясовували, з якої країни казка, відповідали на казкові телеграми, називали казкові транспортні засоби, брали участь в бліц-турнірі. 

Активну участь взяли учні 5А, 5В та 5Г класів. Вони показали себе справжніми знавцями казок. А найголовніше показали, як вміють працювати в команді.

Переможцями в номінації «Найактивніші» стали учні 5 А класу, учні 5 В та 5 Г класів стали кращими в номінації «За прагнення до перемоги».

За підсумками в індивідуальному заліку:

1 місце: Каленюк Ростислав (5 В), Кириченко Олександр (5 В), Федько Ксенія (5 Г)

2 місце: Жуковська Алія (5 В), Москвін Іван (5 Г)

3 місце: Гайдабура Валерія (5 А), Драскова Діана (5 А), Носова Анастасія (5 Г), Баранов Іван (5 Г), Дьомін Ростислав (5 Г)

Просмотров: 87 | Добавил: school | Дата: 11.04.2019

Перебіг Місячника санітарного благоустрою

Колектив МЗОШ № 4 активно долучився до акції з упорядкування території. У рамках заходів Місячника санітарного благоустрою на цьому тижні проведено масове прибирання пришкільної території. Обрізано 50 дерев, 130 кущів. Оброблено вапняним розчином та обкопано 150 дерев на території закладу, вибілено бордюри.  Ми – за чисте довкілля!

      

Просмотров: 85 | Добавил: school | Дата: 11.04.2019