Головна » 2019 » Вересень » 03

Шкільне вересневе Свято, або як одинадцятий клас знову у перший просився…

Перше вересня  –  завжди урочистий і надзвичайно хвилюючий день. Він незабутній своєю святковою атмосферою, щирими посмішкам і, звичайно, першим дзвоником.

Саме в цьому навчальному році до дружньої шкільної родини нашого закладу освіти прийняли аж шість перших класів – 162 учня, які будуть навчатися за програмами «Розвивального навчання», «Піснезнайка» та «Інтелект України».

Першими привітали першачків позитивним флешмобом та презентували гімн школи  найстарші учні одинадцятого класу. Вдалих уроків, успіхів, упевнених кроків до поставленої мети побажала усім присутнім директор Коваленко Анжеліна Михайлівна. Про чудове літо, яке промайнуло дуже швидко, нагадали дівчата – учасниці танцювально-спортивного центру «Глорія» сучасною композицією «Літні спогади».

У день Знань на шкільному подвір`ї нашого закладу не буває вільного місця. Красиво одягнені учні з  квітами, добрі і усміхнені  вчителі, схвильовані батьки – як без цього розпочинати новий навчальний рік?

А ось і вона, довгоочікувана мить – лунає Перший дзвоник, який  давали Іщук Олександр – учень 11 класу, відмінник навчання та Махонько Дарина – учениця 1 А класу.

У черговий раз школа гостинно відчинила для учнів свої двері і запросила  їх у просторі затишні класи, щоб набиратися мудрості і знань, щоб впевнено крокувати до своєї мети!

Зі святом! З днем Знань!

  ... Читати далі »

Просмотров: 106 | Добавил: school | Дата: 03.09.2019