Головна » 2019 » Вересень » 17

Фізкульт - ПРИВІТ! Фізкульт – УРА!

Всім відомо, що найціннішим скарбом для людини є здоров’я. А кращим другом здоров’я був і залишається спорт. Доброю традицією у вересні, напередодні дня фізичної культури та спорту, стало проведення у всіх школах міста Олімпійського тижня. Наша школа – не виключення. Важливість та популярність спорту цілком виправдана. Адже спорт, це не тільки самоорганізація і дисципліна, здоров’я і молодість, елемент культури і стиль життя - це саме життя, рух вперед!

Протягом Олімпійського тижня у школі були організовані різни заходи: для учнів 2-4 класів - конкурс-виставка дитячих малюнків «Ми зі спортом дружимо», 5-11 класів - конкурс агіт-постерів «Олімпійські види спорту», всі учні без виключення запрошувалися на віртуальні екскурсії «Олімпійська Україна», протягом тижня в бібліотеці учні передивлялися викладку літератури «Олімпійські ігри. Історія і сьогодення». ... Читати далі »

Просмотров: 66 | Добавил: school | Дата: 17.09.2019

11.09.2019 учні 5-Б класу долучилися до гри «Котигорошко», яка проходила у сквері Палацу дитячої та юнацької творчості. Гра розпочалась святковою лінійкою, де учні 5-их класів різних шкіл м. Мелітополя представляли назву команди та девіз. Наша команда  - Чемпіони. Наш девіз - «Одна команда – одна мета». Далі  команди виконували різні цікаві завдання по станціям та отримували бали. Учням дуже сподобалась гра. Вони були дуже радісні та щасливі!!!

       

Просмотров: 60 | Добавил: school | Дата: 17.09.2019

Марафон Добрих і Корисних справ урочисто відкрито!

11вересня учні 5 Б та 5 В класів нашого закладу освіти у супроводі класних керівників відправилися у Палац дитячої та юнацької творчості на урочисту подію – відкриття Марафону Добрих і Корисних справ!

На подвір’і палацу було людяно. Яскравим початком свята стало привітання від всіх учнів закладів освіти міста, які представляли по черзі свої команди гри-випробування «Котигорошко». Учасники голосно вигукували назву команди та гасло. Команда 5 Б класу - «Чемпіони» та команда 5 В – «Максимум» справилися з цим на 12 балів! А потім формат свята змінився на чудову подорож по стаціях, під час перебування на яких команди виконували найрізноманітніші завдання: складали пазли, завязували вузли у рукавицях, ловили один одного власними поглядами, розгадували кросворди, а головне – насолоджувалися перебуванням в колі майбутніх друзів – учасників міської гри «Котигорошко».

   

Просмотров: 41 | Добавил: school | Дата: 17.09.2019

Просмотров: 61 | Добавил: school | Дата: 17.09.2019