Головна » 2020 » Березень » 12

З 2 по 6 березня в початковій школі пройшов «Веселковий» тиждень. Кожного разу, побачивши в небі веселку, ми, як зачаровані, милуємося прекрасним творінням природи. Тому і запропонували провести Тиждень культури спілкування; посмішки і гарного настрою; природи; допитливості, цікавості, інтересу; ерудитів, присвячуючи кожен день певному кольору веселки.

Понеділок – День червоного кольору – «День культури спілкування».

Вівторок – День помаранчевого кольору – «День посмішки і гарного настрою». У цей день кожен клас робив свій «смайлик-посмішку».

Середа – День жовтого кольору – «День Природи», під час якого був проведений освітній форум «Навчання з «ПіснеЗнайкою».

Четвер – День зеленого кольору – «День допитливості, цікавості, інтересу», спрямований на формування почуття дружби, взаємопорозуміння та взаємодопомоги, підтримки один одного. Тому цього дня двері школи були відчинені для батьків.

 П’ятниця – День блакитного кольору – «День ерудитів». У цей день серед учнів 3-4 класів проведено інтерактивну гру «Що? Де? Коли?», у якій діти продемонстрували свої знання з різних шкільних предметів.

«Веселковий» тиждень показав, що проведення таких заходів сприяє підвищенню освітнього рівня дітей, створює передумови для розвитку їх самостійності й творчості, підвищує рівень мотивації до опанування предметів, які вивчаються в закладі освіти. ... Читати далі »

Просмотров: 102 | Добавил: school | Дата: 12.03.2020