Головна » Архів матеріалів

25 жовтня 2019 року в Мелітопольській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 4 для заступників директорів з навчально-виховної роботи міста проведено семінар «Розвиток здобувачів освіти на надання їм можливостей для самореалізації на засадах особистісно орієнтованої освіти НУШ».

У формі квеста, подорожуючи космічними об’єктами, педагоги ознайомилися з ... Читати далі »

Просмотров: 36 | Добавил: school | Дата: 26.10.2019

Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності в закладі освіти

З 15.10.2019 по 18.10.2019 в закладі освіти проведено Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності та День цивільного захисту.

16 жовтня відбувся День цивільного захисту. Проведені показові тренування з ЦЗ та БЖ, відпрацьовано практичні дії щодо реагування у надзвичайних ситуаціях.

Учні брали участь у різноманітних творчих конкурсах:

 

  • виставка творчих дитячих робіт (малюнків) із теми «Безпека повсякденного життя» (рекреація ІІ поверху, початкова школа).

 

 

  • виставка-конкурс творчих дитячих робіт (поробок) із теми «Безпека понад усе» між 5–7 класами  

 

 

  • конкурс на кращий агіт-постер серед учнів 8–11 класів із теми «Будь уважним!». 

 

 

18.10.2019 оргкомітетом було підбито підсумки й оголошено результати:

серед 5–7 класів

І місце посів колектив 5 А класу (класний керівник Андрієва К.В.),

ІІ місце –5 В, 6 В класи (класні керівники Кадира К.Ю., Негуляєва Ю.О.),

... Читати далі »

Просмотров: 40 | Добавил: school | Дата: 22.10.2019

У казковий світ бібліотеки поринули молодші читачі

11 жовтня в бібліотеці МЗОШ № 4 проходив захід для учнів 2-х класів «Посвята в читачі». Під час заходу діти познайомилися з казковими героями, дізналися історію створення книги, як її виготовляють і зберігають. Вивчили правила поведінки в бібліотеці, отримали поради щодо користування книгою та учні-переможці конкурсу «Найкраща закладка для книги», яку діти виготовляли  ... Читати далі »

Просмотров: 33 | Добавил: school | Дата: 18.10.2019

Вклоняємось Захисникам!

Напередодні дня Захисника України, 11 жовтня учні п'ятих класів нашого закладу стали учасниками  мітингу пам'яті Євгену Кириченку - випускнику нашої школи, військовослужбовцю Збройних Сил України, який загинув під час виконання службових обов'язків. Мітинг проходив на подвір'ї нашої школи. Навіть дощ не завадив учням і вчителям віддати шану нашому захиснику, і ще раз нагадати, що захищати Батьківщину - це велика честь і священний обов'язок кожного громадянина України.

  

Просмотров: 22 | Добавил: school | Дата: 18.10.2019

Колишні випускники надали майстер-клас мужності і героїзму

Напередодні свята захисників України, 10 жовтня, школа зустрічала колишніх учнів, випускників 2014 року - Реву Антона і Ростислава Пасічника. Хлопці - військовослужбовці за контрактом. Антон – представник батальону «Азов», Ростислав – десантник.  Хлопці зараз перебувають у відпустці, тому, зустріч з учнями нашого закладу відбулася. Спочатку хлопці завітали до ... Читати далі »

Просмотров: 29 | Добавил: school | Дата: 18.10.2019

Мандрівка із запахом степу

Мандрівка із запахом степу.... Саме так хочеться назвати неймовірну подорож у суботній день 12.10.2019 учнів 7Б класу у супроводі Абрамович Н.М. та Сябрук О.Б. до біосферного заповідника Асканії-Нова.

Це унікальний куточок природи, який знаходиться на півдні України, в Херсонській області. Цей біосферний заповідник став переможцем всеукраїнського конкурсу "Сім природних див України", також він належить до сотні великих заповідників і парків. Відомо: 69 видів тварин, що мешкають в Асканії, занесені в Червону книгу України.

Про заповідник школярі дізналися багато цікавого. Зокрема те, що цей розкішний оазис створив барон Фрідріх Фальц-Фейн, а починав він з декількох вольєрів для птахів та звірів. Зараз заповідник  населяють тварини з різних континентів.

Прогулюючись зоопарком, діти були вражені різноманіттям птахів, що гніздяться на території Асканії-Нова: білі і чорні лебеді, фламінго, журавлі, дрохви, стрепети, сірі куріпки, степовий орел. У вольєрах живуть африканські страуси, ему, нанду, дрохви, фазани, павичі, степові орли, вінценосні журавлі, папуги.

Такого близького спілкування з тваринами, як в Асканії-Нова, немає більше ніде - ні в якому зоопарку чи цирку. Павичі ходять взагалі поруч, антилопу можна погладити через паркан-ґрати, а якщо пощастить, у вас плюне лама! Наші учні  не залишилися байдужими до тварин: годували їх жолудями, фотографувались, вивчали, читаючи таблички на вольєрах, захоплювались…

Також  на території заповідника знаходиться унікальний дендропарк, цей оазис посеред відкритого степу просто вражає.

Він був створений в кінці ХІХ століття, 1898 року, на площі близько 200 га. У парку близько 150 видів дерев і чагарників, серед яких гостролистий клен, кримська сосна, пірамідальний і колоновидний дуби, ялівець, в'яз, ялина, ясен, біла акація, плакучі верби. У центрі композиції парку знаходиться мальовничий ставок, у якому плавають качки, лебеді та інші водоплавні птахи. Одним словом, враження неймовірні! Приїздіть і ви – н ... Читати далі »

Просмотров: 41 | Добавил: school | Дата: 13.10.2019

Анастасія Бехтер – наш президент!

  Всім привіт! Давайте знайомитися. Мене звати Бехтер Анастасія і я навчаюся у 10 А класі.

        В першу чергу скажу, що для мене величезна честь бути президентом школи. Якщо говорити коротко, то я людина, яка любить дисципліну і не терпить неповаги до себе і оточуючих людей. Мені подобається знайомитися з новими людьми і знаходити можливість допомагати їм.

Останні п'ять років зіграли велику роль для мене, адже завдяки моїм батькам і вчителям, які допомагали мені весь цей час, я стала відмінницею і призером різноманітних конкурсів та олімпіад. Я люблю працювати в команді та досягати своїх цілей. З раннього віку захоплююся написанням віршів і невеликих оповідань. Також дуже люблю створювати і редагувати відео на комп’ютері. Я розповіла найголовніше про себе.

        Сподіваюсь, що з вашою допомогою, ми досягнемо успіху та зробимо наше перебування у школі незабутнім та сповненим різноманітними подіями!

Просмотров: 26 | Добавил: school | Дата: 13.10.2019

Фестиваль 3D-друку RepRapUA

5 жовтня 2019 р. учні 10 та 11 класів Мелітопольської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №4 ММР ЗО, директор школи Коваленко А.М., учитель інформатики Ченцов О.М. відвідали Фестиваль 3D-друку RepRapUA, який відбувався в науково-технічній бібліотеці Київського політехнічного інституту імені Ігоря Сікорського. Під час Фестивалю учні ознайомились з  ... Читати далі »

Просмотров: 33 | Добавил: school | Дата: 10.10.2019

Підведено підсумки міського конкурсу стіннівок «Три стихії».

На розгляд журі були представлені 23 стіннівки колективів учнів 5-6 класів. Роботи були виконані в багатьох техніках, відрізнялись високим рівнем майстерності.
За результатом конкурсу учні нашої школи посіли призові місця, а саме: колектив 5-А класу – 2 місце, колектив 5-Г класу – 3 місце. 
Щиро вітаємо авторів стіннівок та їх класних керівників з перемогою!
Так тримати!

Просмотров: 18 | Добавил: school | Дата: 09.10.2019

Фотороботи учнів нашого закладу найкращі в місті!

Впродовж вересня 2019 року було проведено міський етап обласного фотоконкурсу «Шляхами історичних подій» серед учнів освітніх закладів міста. За результатами роботи суддівської колегії усі наші роботи посіли перші місця та рекомендовані до участі в обласному етапі фотоконкурсу.

Роботи переможців: ... Читати далі »

Просмотров: 46 | Добавил: school | Дата: 09.10.2019

« 1 2 3 4 5 ... 33 34 »