Головна » Архів матеріалів

28 вересня 2016 року на базі СЮТ було проведено міський конкурс стіннівок «Техніка в житті людини» серед учнів 5-6-х класів загальноосвітніх навчальних закладів.
Конкурсанти свої роботи оформлювали на власний розсуд, розміщуючи на них фотографії, малюнки, розповіді, аплікації, елементи, виконані в різноманітних техніках.
За результатами фахового журі ІІ місце посіли учні 6В класу під керівництвом Ігошиної І.В..

Просмотров: 204 | Добавил: school | Дата: 11.10.2016

Напередодні  жовтневих свят-Дня   Українського   козацтва  та Дня захисника України в нашій школі відбувся позакласний захід  «Суперінтуїція», який підготувала та провела Сябрук Олена Борисівна, учитель української мови та літератури.  Присутніми та учасниками були учні 7-х і 8-х класів.  Логічно, що  в двобої  зійшлися команди хлопців із цих двох паралелей.
Роль незнайомців грали учні 5Г класу. 12 героїв були приховані за певними категоріями: майстер квілінгу, фанат кіберспорту, гнучке тіло, займається карате, виконує сучасні танці і т.д.
Гра пройшла на максимальному емоційному підйомі. Учасники були дуже активні, а вболівальники жвавими та вдячними.  І перемогла цього разу логіка та інтуїція хлопців 7-х класів. Вітаємо їх з перемогою!

Просмотров: 208 | Добавил: school | Дата: 08.10.2016

16 вересня в нашій школі відбулося свято «Посвята в першокласники». Учні перших класів із великим задоволенням приймали участь в іграх та конкурсах, які проводили з ними кумедні персонажі – фіксики: Нолик та Симка.
Свято вдалося на славу.

Просмотров: 174 | Добавил: school | Дата: 19.09.2016

14 вересня 2016 року  на території  КЗ «Міський парк культури та відпочинку ім. М.Горького» відбулась громадська акція «Запобігти. Врятувати. Допомогти». На заході була присутня  Дружина юних пожежних нашої школи.


Просмотров: 170 | Добавил: school | Дата: 15.09.2016

З 5 вересня по 11 вересня 2016 року в школі проходив Олімпійський тиждень. У рамках Дня фізичної культури і спорту (який святкували 10 вересня 2016 року) були проведені святкова лінійка, танцювальний флешмоб та шаховий турнір. Також всі класи переглядали фільм "Олімпійчкі ігри в Ріо-де-Жанейро 2016".Просмотров: 186 | Добавил: school | Дата: 14.09.2016

Мелітопольська ЗОШ №4 готова передати ліки для воїнів АТО

... Читати далі »

Просмотров: 216 | Добавил: school | Дата: 14.09.2016

У ЗОШ №4 замість святкових квітів купили ліки для військових.

... Читати далі »

Просмотров: 174 | Добавил: school | Дата: 14.09.2016

З нагоди 26-ї річниці прийняття Декларації про Державний суверенітет України упродовж навчального року серед учнів початкової ланки розглядались теми про державні символи України: Державний Прапор України, Державний Герб України і Державний Гімн України, під час проведення заходів формувалось шанобливе ставлення до державних символів, виховувались патріотичні почуття і гордість за власну країну , що є дуже важливою сходинкою у закладенні духовних основ державності.  Організовано спортивне свято «Козацькі забави».

Також у школі проведено заходи: лекції, бесіди та круглі столи , в яких взяли участь  працівники  школи, батьки, фахівці управління освіти. Учасники заходів мали змогу обговорити зміст Декларації, поділитися своїми думками про відновлення історичної справедливості, відродження української державності як ідеї соборності українського народу.

У рамках батьківського лекторію «Родинна просвіта» з батьківським загалом та молоддю розглядались питання щодо самовизначення української нації, народовладдя, державної влади, громадянства, територіальне верховенства, економічної самостійності,екологічної безпеки, культурного розвитку, зовнішньої і внутрішньої безпеки, міжнародних відносин.

Забезпечено експонування фотодокументальних, літературних виставок  присвячених «Річниця прийняття Декларації про державний суверенітет України»  та іншим  подіям національного відродження (2 виставки).

Оформлені стіннівки, проведені конкурси дитячих малюнків.

Просмотров: 217 | Добавил: school | Дата: 15.07.2016

   Чудово розпочалися канікули для учнів 5-10 класів ЗОШ № 4. 29 травня 2016 року, вони разом з учителями та батьками провели незабутній день у місті Бердянську. Гарний настрій, прекрасна погода, нові враження чекали на екскурсантів. Головним об’єктом подорожі був зоологічний сафарі-парк.

   На території парку висаджено безліч декоративних рослин не характерних для нашої сухої і вітряної місцевості. Розбиті альпійські гірки, квітники, що представляють собою сад безперервного цвітіння з початку весни до пізньої осені. Ми милувалися прекрасним оазисом екзотичної рослинності, яка приваблює не тільки погляд відвідувачів, але і дає корм і притулок різним птахам і рідкісних комах.

   Сафарі-парк— це чудове місце для відпочинку батьків з дітьми. Потрапивши в казковий світ екзотичних рослин і тварин, гуляючи по доріжках «Сафарі», ви відчуєте себе європейцями-першовідкривачами, які показали світові загадкових диких тварин Азії, Африки і Америки. Зоопарк «Сафарі» — унікальний заклад з багатою різновидом диких і домашніх тварин, де кожен може знайти тварину на будь-який темперамент, характер і, як кажуть, «по серцю».

   Після відвідування зоопарку ми знайомилися з містом Бердянськ: дихали морським повітрям, відвідали цікаві місця - пам’ятники: бичку, жадібності, туристам, сантехнику та інші.

   Ця подорож запам’ятається екскурсантам надовго.

 

 

Просмотров: 303 | Добавил: Fargis | Дата: 31.05.2016

Вітаємо переможців міських змагань з футболу пам’яті вчителя фізичної культури Б. Лиходіда — І місце.

 

Просмотров: 187 | Добавил: Fargis | Дата: 31.05.2016

« 1 2 ... 28 29 30 31 32 33 34 »