Головна » 2017 » Травень » 6 » Як ушанували пам'ять героя
12:39
Як ушанували пам'ять героя

Урочистий мітинг у дворі школи був організований учнями 6-х класів під керівництвом класних керівників Ірини Володимирівни  Игошиної та  Ольги  Іванівни Крилової.
Напередодні 72-ї річниці перемоги над нацизмом у нашій школі шанують не тільки учасників тієї війни. Сьогодні, 5 травня, згадували випускника, який загинув за Україну.
Захисник України Євген Кириченко закінчив школу в 2005 році. Під час навчання Євген був веселим, відповідальним, доброзичливим учнем. Після закінчення школи завжди підтримував дружні стосунки з однокласниками. Ніколи не забував про вчителів.

2 лютого 2015 року був відправлен  у відрядження до Миколаєва на полігон "Широкий Лан", де 6 лютого був травмований під час розмінування полігону після навчальних стрільб. 14 лютого 2015 року Євген помер. Він загинув за Україну.
Щодня, у жорстокій боротьбі Україна втрачає своїх синів. Кожен із загиблих воїнів залишиться у нашій пам'яті.
Кажуть, що життя – це найдорожче, що є у людини. Проте, незважаючи на це, серед нас є герої, які готові пожертвувати цим найціннішим благом заради своєї Батьківщини. І, нажаль, наразі вже багато хлопців доказали свою любов та відданість саме таким чином. Але їх загибель не мине дарма. Їх подвиг – це приклад великого героїзму. Саме їх самовідданість зараз робить для України різницю між незалежністю та кайданами, між свободою та тиранією, між вільним духом та рабством. Їх приклад ніколи не вмре, їх вчинок завжди буде жевріти в наших серцях. Світла пам'ять героям!

Школярі вшанували пам'ять героя хвилиною мовчання, а кращі учні Юлія Загуменна і Мирослав Романенко поклали до меморіальної дошки квіти.

Переглядів: 123 | Додав: school | Рейтинг: 5.0/3