Головна » 2019 » Квітень » 11 » Казка вчить, як на світі жить
17:56
Казка вчить, як на світі жить

Всі ми родом з дитинства, а воно у нас насамперед асоціюється із загадковою казкою, яка веде у чарівну країну мрій. Мабуть, на Землі немає людини, яка б не любила казок.

Саме тому в рамках Всеукраїнського тижня дитячої та юнацької книги в нашій школі пройшов веб-квест  «Казка вчить, як на світі жить».

Учасниками квест-гри стали учні 5-х класів. Цікаву і захоплюючу квест-гру для дітей провела класний керівник 5 В класу Негуляєва Юлія  Олександрівна.

З великою цікавістю і задоволенням учні розгадували літературних героїв та назви казок, з’ясовували, з якої країни казка, відповідали на казкові телеграми, називали казкові транспортні засоби, брали участь в бліц-турнірі. 

Активну участь взяли учні 5А, 5В та 5Г класів. Вони показали себе справжніми знавцями казок. А найголовніше показали, як вміють працювати в команді.

Переможцями в номінації «Найактивніші» стали учні 5 А класу, учні 5 В та 5 Г класів стали кращими в номінації «За прагнення до перемоги».

За підсумками в індивідуальному заліку:

1 місце: Каленюк Ростислав (5 В), Кириченко Олександр (5 В), Федько Ксенія (5 Г)

2 місце: Жуковська Алія (5 В), Москвін Іван (5 Г)

3 місце: Гайдабура Валерія (5 А), Драскова Діана (5 А), Носова Анастасія (5 Г), Баранов Іван (5 Г), Дьомін Ростислав (5 Г)

Переглядів: 51 | Додав: school | Рейтинг: 5.0/1