Головна » 2018 » Лютий » 16 » Крізь пекло афганської війни
16:59
Крізь пекло афганської війни

У день 29 річниці виводу радянських військ із Афганістану в нашій школі відбувся позакласний захід «Крізь пекло афганської війни». Ведучі Тетаметова Ельмаз та Дуков Максим, учні 9Б класу, з перших слів змогли занурити слухачів в атмосферу пам’яті та скорботи. Зокрема було сказано, що, потрапивши на палаючу афганську землю, наші воїни-інтернаціоналісти всім серцем прийняли її біль, як свій, і до останнього подиху захищали інтереси її багатостраждального народу.

Біль та тривогу тих часів допомогли передати бойові світлини воїнів-інтернаціоналістів, статті періодичних видань, пісні про Афганістан (О.Розенбаум «Монолог пілота «чорного тюльпана»», група «Каскад» «Прийшов наказ» та інші), вірші   на військову тематику, уривки з кінофільмів про афганську   війну.

У ході заходу було видно, що присутні пройнялися болем та гіркотою подій жахливої війни: хтось,тихесенько виймаючи носову хустинку із кишені, схлипував; хтось, не соромлячись, витирав пекучі сльози, що так і лилися з очей.

На завершення ведучі зазначили, що найвищою нагородою для тих, хто уцілів , є життя, а для загиблих – пам’ять. І ми низько схиляємо голови перед воїнами-інтернаціоналістами, матерями і вдовами воїнів, які героїчно загинули.

                  Учасникам боїв довічна буде слава!
                  І вічна пам’ять тим, хто йшов без вороття!

Переглядів: 96 | Додав: school | Рейтинг: 5.0/1