Головна » 2016 » Вересень » 14 » Ліки замість квітів
07:48
Ліки замість квітів

У ЗОШ №4 замість святкових квітів купили ліки для військових.


У ЗОШ №4 замість святкових квітів купили ліки
Вчора у мелітопольської ЗОШ №4 пройшла благодійна акція "Ліки замість квітів". Зміст заходу полягав у тому, що діти замість придбання святкових букетів до 1 вересня здали гроші на покупку ліків для воїнів АТО.

Як розповіла директор навчального закладу Анжеліна Коваленко, акція проходила по всій Україні, але в Мелітополі оголошена не була. Тим не менше в 4 школі про неї знали, і тутешні педагоги вирішили, що, за словами директора, зможуть обійтися без квітів.

Про акцію було оголошено на батьківських зборах, а також через голову шкільного самоврядування Ярославу Могилу. Всі школярі з задоволенням підтримали ініціативу педагогічного колективу і, так сказати, замінили квіти для вчителів на ліки для військових. Тому на 1 вересня букети майоріли лише в руках першокласників.

- Я рада, що діти поставилися до цього позитивно. Навіть не очікували такої суми, - розповідає Анжеліна Михайлівна.

І правда, всього на ліки в школі було зібрано 4 373 грн. Щоб не потрапити в халепу, керівництво школи зв'язалося з воїнами 56 бригади і дізналася, в яких ліки вони потребують. Отримавши список, були замовлені ті медичні препарати, які можна придбати без рецепта: йод, зеленка, перекис, противогрипозные та протизастудні ліки. Дізнавшись, для чого це потрібно, в аптеці школі зробили знижку. Завдяки цьому вони змогли придбати більшу кількість препаратів.

У понеділок замовлені ліки вже будуть в школі. А на наступні вихідні волонтер Людмила Шведюк доставить їх воїнам 56 бригади.

Переглядів: 159 | Додав: school | Рейтинг: 5.0/30