Головна » 2016 » Травень » 31 » Подорож у Бердянськ
10:16
Подорож у Бердянськ

   Чудово розпочалися канікули для учнів 5-10 класів ЗОШ № 4. 29 травня 2016 року, вони разом з учителями та батьками провели незабутній день у місті Бердянську. Гарний настрій, прекрасна погода, нові враження чекали на екскурсантів. Головним об’єктом подорожі був зоологічний сафарі-парк.

   На території парку висаджено безліч декоративних рослин не характерних для нашої сухої і вітряної місцевості. Розбиті альпійські гірки, квітники, що представляють собою сад безперервного цвітіння з початку весни до пізньої осені. Ми милувалися прекрасним оазисом екзотичної рослинності, яка приваблює не тільки погляд відвідувачів, але і дає корм і притулок різним птахам і рідкісних комах.

   Сафарі-парк— це чудове місце для відпочинку батьків з дітьми. Потрапивши в казковий світ екзотичних рослин і тварин, гуляючи по доріжках «Сафарі», ви відчуєте себе європейцями-першовідкривачами, які показали світові загадкових диких тварин Азії, Африки і Америки. Зоопарк «Сафарі» — унікальний заклад з багатою різновидом диких і домашніх тварин, де кожен може знайти тварину на будь-який темперамент, характер і, як кажуть, «по серцю».

   Після відвідування зоопарку ми знайомилися з містом Бердянськ: дихали морським повітрям, відвідали цікаві місця - пам’ятники: бичку, жадібності, туристам, сантехнику та інші.

   Ця подорож запам’ятається екскурсантам надовго.

 

 

Переглядів: 287 | Додав: Fargis | Рейтинг: 4.8/13