Головна » 2019 » Травень » 6 » Семінар-практикум
07:33
Семінар-практикум

3 травня 2019 р., у Мелітопольській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 4 ММР ЗО відбувся міський семінар-практикум, присвячений STEM-освіті. На семінар були запрошений вчителі міста та учні МЗОШ № 4 ММР ЗО та МГ № 19 ММР ЗО. У теоретичній частині семінару керівник творчої групи вчитель математики Катерина Андрієва та вчитель трудового навчання Ольга Крилова ознайомили присутніх з новою концепцією НУШ, щодо впровадження STEM-навчання.

Вчитель інформатики Олександр Ченцов в практичній частині ознайомив присутніх з педагогічними знахідками, зокрема, проведення змагань проектів програмованих розумних пристроїв «Arduino Party» у форматі хакатону. Учні 9-А та 9-В класів запропонували присутнім розробки системи розумного будинку, в якому багато систем можна контролювати дистанційно за допомогою відповідних датчиків. Це діючи моделі для своєчасного інформування про витік побутового газу та пожежної небезпеки, вимірювання пульсу, ігрові моделі для розвитку реакції на події, системи автоматизації поливу рослин, систему дистанційного увімкнення світла, систему автоматичного визначення кліматичних показників (температури, вологості повітря та атмосферного тиску).

В семінарі на запрошення директора Мелітопольської ЗОШ N4 ММР ЗО Анжеліни Коваленко взяли участь викладачі та студенти кафедри ІТЕЗ. Зав.каф.ІТЕЗ Шило Г.М. розповіла присутнім про досягнення в напрямку дуальної освіти, доц. Фурманова Н.І. продемонструвала можливості використання доповненої реальності в освітньому процесі. Студенти Антон Калиниченко та Павел Костяной розповіли про проекти, над якими ведеться робота, та познайомили усіх бажаючих із світом віртуальної реальності.

Тепла дружня атмосфера семінару-практикуму сприяла плідній роботі.

         

Переглядів: 76 | Додав: school | Рейтинг: 5.0/6