Головна » Статті » Учням » Учням

Цікаво!
       Під час свого виступу на Intel Developer Forum старший технічний фахівець корпорації Intel Джастін Раттнер передбачив великі зміни в житті суспільства і розвитку високих технологій. Окрім іншого він заявив, що до 2050 року машини можуть зрівнятися з людським розумом за своїми можливостями сприйняття зовнішнього світу. 
      Згідно заяві представника Intel технології розвиваються набагато швидшими темпами, ніж хто-небудь міг припустити 40 років тому. Деякі фахівці стверджують, що сьогодні суспільство переживає переломний момент, після якого технології почнуть розвиватися по експоненті, і можливо незабаром штучний інтелект перевершить людський розум. 
      Раттнер оптимістично висловився з приводу майбутнього робототехніки. Він розповів про роботу фахівців Intel зі створення мікро-роботів (так званих "катомів") і програмованої матерії, яка дозволяє змінювати форму, розмір і колір предметів. Крім того, за повідомленням Раттнера, в майбутньому роботи зможуть за допомогою електричного поля обстежувати об'єкти, не контактуючи з ними безпосередньо. 
  Крім того, що машини стануть більш людиноподібними Раттнер також заявив, що їх взаємодія з людиною стане більш безпосередньою. Раттнер розповів, що в лабораторіях Intel вже ведуться дослідження в галузі людино-машинного інтерфейсу майбутнього.

 За матеріалами: Компьюлента

Категорія: Учням | Додав: school (09.10.2010)
Переглядів: 302 | Рейтинг: 5.0/1